DOLGU

30’lu yaşlardan sonra cildimizden her yıl bir miktar yağ ve kollajen kaybedilmektedir. İlk olarak gülümseme sebebiyle, burundan ağıza uzanan ve bizleri yaşlı gösteren çizgiler  ardından gözaltı yorgunluk çukurları oluşmaktadır. Bunun temel sebebi yüzdeki hacim kaybıdır. Ancak ‘Hyalüronik Asitler’ içeren dolgularla bu kaybı yerine koymak mümkündür. Yüzün adeta destek dokusu işlevini görecek olan dolgu cilde yerleştirildiğinde, yaşlanma belirtileri ciddi oranda azalmaktadır. Dudakların doğal olarak şekillendirilmesinde, yüz şeklinin belirginleştirilmesinde, burnun zamanla düşmeye başlayan uç kısmının daha kalkık durmasının sağlanmasında, çene, elmacık kemiği, göz altı, yanak, kulak memesinde dolgu mucizeler yaratır. Doğal durması, maksimum nemlendirme sağlaması, yaşlanma karşıtı ve Antioksidan etkileri sayesinde  pek çok güzel kadınınminik sırrı’ olan dolgu uygulamalarının, mutlaka bu işin  ehli uzman bir doktor tarafıdan yapılması gerekmektedir. Naturabella’da Dr. Neslihan İbrahimoğlu her kişinin yüz yapısına uygun olacak doğallıkta uygulama yapar. Bayanlar kadar erkek yüz estetiği hakkında sahip olduğu bilgi biriki mi ile Dr. Neslihan hanım ‘maskulen’ tarz dolgu tedavisininde de çok başarılıdır.

Amenko ve Avrupada üretilen en seçkin markalar Naturabella’da uygulanmaktadır. İşlem yarım saat kadar sürer ve gündelik hayatı etkilemez. İz bırakmaz, ağrı yapmaz. Dolgu yapılan bölge anında iyileşir ve 1 hafta sonra en iyi halini alır. Ortalama 1 – 1,5 sene kadar kalıcı olmaktadır.

Yüz Dolgusu: Yaşlanmayla beraber hacim kaybı yaşayan yanaklar, yüzü çökmüş ve yorgun gösterir. Dolgu tedavisi ile gerekli müdahale yapıldığında yanaklar ve elmacık kemiği bölgesinin belirginlik durumu ideal ölçülerde düzenlenir. Gençlik yıllarında ciltte bolca bulunan fakat zamanla cildin kaybettiği ‘Hyaluronik Asit’ cilde geri kazandırılır, İçten dışa gençleşmiş, dolgunlaşmış, bakımlı bir cilt görünümü elde edilir. Aynı  zamanda çrnr bölgesi dolguları ile küçük çene sorunu giderilir ve burun dolgusu ile burun kemeri düzeltmesi ve burun kaldırması yapılır.

Gözaltı Işık Dolgusu: Göz çevresinin cildi çok hassas ve narin olduğu için yorgunluk ve yaşlanma izlerini kolayca açığa çıkarır.  Gözaltı ışık dolgusu özellikle gözaltı çukuru olan kişilere uygulanır. Bunun dışında gözaltı derisinin yeniden yapılanmasını sağlayarak göz çevresinin gençleşmesini, gözaltı şişlik, halka ve morluklarının azaltılmasına yardımcı olur. Işık dolgusu verildiği alana homojen bir şekilde yayılarak etkisini annda gösterir. Ciltteki kollajenin yapısına giren ‘8 Aminoasid’ yeni kollajen üretimi için hammadde oluştururken, antioksidanlar, vitamin ve mineraller ile cildin dış etkenlere karşı savunması artar. Kanül sistemi kullanıldığı için dolgunun uygulanma sonrasında hemen iyileşme sonucunu görebilirsiniz. Şişme ve morarma hemen hemen hiç olmamaktadır.

 Dudak Dolgusu: Estetik amaçlı dolgu uygulamaları son derece güvenli olan “Hyalüronik Asit” maddesi ile yapılmaktadır. Hyalüronik asit tüm canlılarda bulunur ve aynı moleküler yapıya sahiptir. Sentetik ortamda elde edilen (NASHA) Hyalüronik Asit; insan dokusu ile %99.9 saflıkta tuzlu suyla doyurulmuş, tek kullanımlık enjektöre çekili formda uygulanmaktadır.

Dinamik Dolgusu: Yüz mimikleriniz sürekli hareket halindedir. Zamanla cilt kurur, incelir, esnekliğini kaybetmeye başlar. Yüzün en hareketli alanları, bu doğal yaşlanmadan ilk nasibni alan bölgelerdir. Yüz üzgün ve ifadesiz görünür. Teoxane Laboratuvarlarında geliştirilmiş ‘Teosyal’ RHA cildi her hareketinde desteklemek, aynı zamanda canlılığını ve yumuşaklığını korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış, kırışıklık çigilerini doldurucu bir üründür.

Kulak Memesi Dolgusu: Zaman geçtikce kulak memeleri sarkmaya, olduğundan büyük görünmeye bașlar. Yașlandıkça çizgiler olușur. Dolgu yöntemi ile basarılı çözümler elde edilir.

EnregistrerEnregistrer

EnregistrerEnregistrer