Telefon Numaramız:
0 212 219 44 39

  Hizmetlerimiz

  Oksijen Terapi

  Bu bakımlarda kullanılan özel kozmetik ürünün içerisinde A,C,E vitaminleri aleo vera bitki özü ve oksijen aktivitörlü sıvı bulunmaktadır.Oksijen terapi uygulanmaya başlandığı ilk andan itibaren oksijen aktivitörlü ürün ve oksijen cildin alt katmanlarına kadar ulaşarak kan dolaşımını hızlandırır,toksinlerin atılmasını sağlar.Cildin hücre metabolizmasını çalıştırarak hücre yaşlanmasını geciktirir.

   

  Yaş ilerledikçe hatalı beslenme,yanlış kullanılan kozmetikler sigara,güneşin zararlı etkileri cilt hücremize zarar verir,böylece ciltte yıpranma,lekelenme,kırışıklık ve sarkmalar başlar.

  Oksijen olmazsa hayat olmaz,metabolizma çalışmaz,cilt ve vücut hücrelerine enerji gitmez,hücreler yenilenmez ve böylece yaşlanma süreci başlamış olur.

   Bu sistemde OXIJET ile cildin alt tabakalarına, yüzde 98 saf oksijen ile bu bakım için özel olarak üretilmiş ürünler iğne kullanılmadan basınçla enjekte edilir. Böylece özellikle alın, göz çevresi ve dudak etrafında oluşan kırışıklıklar onarılmaktadır. Oxijet ile yapılan özel bakımlar şöyledir; Anti aging, Anti pigment, Anti akne, Anti selülit…